• İştahın kesilmesine,
 • Metabolizmanın hızlanmasına
 • Yağların yakılmasına,
 • Göbek ve basen giderilmesine
 • Terleyerek kilo vermenize yardımcı olur.
 • Üzümün Faydaları Nelerdir?  maurers zayıflama hapımaurersüzümün faydaları nelerdirüzümün faydaları
  Bugün pek çok kişi tarafından tüketilen ve son zamanlarda yapılan araştırmalar sonucu olumlu sonuçlar ile karşılaşmamıza yardımcı olabilecek üzüm, doğru bir şekilde kullanıldığı zaman pek çok sorunu ortadan kaldırabilir. Pek çok kanser, damar ve kalp hastalıkları üzerinde etkili sonuçlar ile karşılaşmamıza yardımcı olabilecek üzüm tüketimini ihmal etmemizde fayda var diyebiliriz. Bunun yanı sıra zayıflamada da etkili sonuçlarının meydana geldiğini görmek mümkün olabilir.

  Kadınların ciltlerinde uyguladıkları maskeler ve kremlerin içeriğinde üzümünde yer alması beraberinde olumlu sonuçlar ile karşılaşmamıza yardımcı olabileceği gibi aynı zamanda cildin daha çok temiz ve güzel bir yapıya sahip olmasında etkili olabilir. Bununla birlikte çeşitli alternatifler arasında yer alabilecek olan Maurers Zayıflama Hapı gibi destek sağlayabilecek olan ürün seçeneklerinde de faydalanabilirsiniz.

  İyi bir antioksidan olarak da bilinen üzüm, insan sağlığına pek çok fayda sağlayarak olumlu sonuçlar elde etmemize yardımcı olabilir. Üzüm her unsuru ile birlikte fayda sağlamaktadır. Çekirdeğinden kabuğuna kadar her unsurunun faydalı olması beraberinde olumlu sonuçlar ile karşılaşmamıza da yardımcı olarak bir takım kanser hastalıklarının da üstesinden gelmede etkili olabilir. Maurers gibi yardımcı etkilere sahip olabilecek ürün seçenekleri arasında yer alarak doğru sonuçlar elde etmenizde önemli adımlar atabilir.

  Günümüzde iki türlü üzüm seçeneği vardır. Her ikisi de sağlığa iyi gelebileceği gibi aynı zamanda pek çok faydası da bulunmaktadır. Kalp ve damarda meydana gelebilecek olan etkileri ile birlikte olumlu sonuçlara sahip olarak sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte düzenli olarak spor ve egzersiz programını uygulamanız doğru sonuçlar ile karşılaşmanıza yardımcı olabileceği gibi aynı zamanda fit bir vücuda sahip olmanızda fayda sağlayabilir. Sizlerinde tercihleri arasında yer alabilecek olan üzümü tüketimi sağlamanız doğru sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olabilir. Devamını oku

  Göbek ve Basen Eritmenin Yolları  maurers zayıflama hapımaurersmaurers kapsülmaurers zayıflatır mı
  Zayıflamak ve dilediğiniz kiloya ulaşmak için belli kurallara uymanı gerekmektedir. Düzenli olarak bir diyet yapmak veya aşırı zorlayıcı egzersizler yapmak zor geliyor olabilir. Ayrıca diyet gibi zayıflama yöntemlerinde, zayıflasanız dahi göbek ve basen gibi bölgesel yağlanma oluşan bölgelerinizde biçimsiz bir görüntü kalacaktır. Bu yüzden bölgesel yağları hedefleyen Maurers Zayıflama Hapı tercih edebilirsiniz.

  Erkeklerin veya bayanların vücutlarındaki yağlanma oranının azalması bazen her bölgede eşit olmayabiliyor. Yaşam şartlarından dolayı veya genetik olarak bazı insanların göbek ve basenlerinde aşırı yağlanma oluşurken bazı insanların da bel veya karın bölgelerinde olabilir. Bölgesel incelme hareketleri ile ve yağ yakıcı özelliği bulunan Maurers Hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Şu durumda yapmanız gereken göbek veya basen gibi bölgeleri hedef alan egzersiz hareketleridir. Hayatınızda yapacağınız birkaç değişiklik sayesinde bölgesel yağlarınızdan ve fazla kilolarınızdan kurtularak sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

  Bölgesel yağları yakmak denince akla gelen yöntem genellikle karbonhidrat içerikli besinlerden uzak durmak oluyor. Aslında karbonhidratlı besinlerden uzak durmak değil de yeteri kadar yiyerek fazlasından kaçınmalıyız demek daha doğru olur. Çünkü vücudumuzun belli oranda karbonhidrata da ihtiyacı vardır. Karbonhidrat derken esmer pirinç, arpa, patates, fasulye gibi besinlerden bahsediyoruz. Bu besinleri yeteri kadar tüketmek önemlidir. Fazlası veya eksiği olmamalıdır. Maurers Zayıflama Hapı ideal kiloya ulaşmanızda size yardımcı olacaktır. Fit bir vücut her insanı mutlu eder ve özgüvenini yerine getirir. Bu yüzden hem sağlığınız için hem kendiniz için önemli olan fazla kilolarınızdan kurtulmalısınız. Devamını oku

  İştah Kesmeye ve Tok Tutmaya Yardımcı Besinler  maurersmaurers zayıflama hapımaurers kapsülmaurers zayıflatır mıtok tutan besinler nelerdir
  Fazla kilolarınız hala hayatınızda büyük bir sorun mu yaratıyor? Kilo vermek istiyor fakat yemek yemekten de vazgeçmiyor musunuz? O zaman size bir önerimiz var. Aç kalmadan kilo vermenize yardımcı olacak Maurers Zayıflama Hapı, sizin diyet veya egzersiz yapmadan kilo kontrolünüzü sağlamanızda da yardımcı olacaktır. Aslında yiyerek kilo vermek başlığı altında çok zayıflama yöntemi görüyoruz. Fakat şimdi, yediğinizde uzun süre tok tutan ve iştah kesen besinlerden bahsedeceğim.

  Yumurta: Yumurtanın neredeyse tamamı proteindir. Önemli ölçüde tokluk hissi verir. Her sabah 2 adet haşlanmış yumurta ile gün boyu ihtiyacınız olan proteini almış olursunuz.

  Baklagiller: Kolesistokinin maddesi içeren bu besinler sindirim sisteminde salgılanır ve vücut için doğal iştah azaltıcı olarak bilinir. Fasulye, barbunya, nohut, mercimek vb. besinler yemek size bitkisel protein ve lifleri sağlayacak, uzun süre tok hissetmenize yol açacaktır.

  Salata: Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar yeşil salata yiyebilirsiniz. Üzerine az miktarda zeytinyağı ve sirke gezdirebilirsiniz. Kendinizi doymuş hissetmenizin en lezzetli ve en kolay yoludur.

  Yeşil Çay: Metabolizmayı hızlandırır, yağ yakımını arttırır ve kolesterolü düşürür. İştah kesici özelliği de bulunur. Maurers içeriğinde de bulunur.

  Elma, Ayva ve Armut: Şekerinizi ve kolesterolünüzü düşürmeye yardımcı içerikleri vardır. Her yemekten önce 1 adet orta boy elma, armut veya ayva yiyebilirsiniz.

  Çorba: Özellikle akşam yemeklerinden önce bir bardak su içip daha sonra yemeğe de çorbayla başlarsanız sizden iyisi yoktur. Yiyeceğiniz yemek miktarını azaltmanızı ve tok tutmayı sağlar.

  Kırmızı Biber: Düzenli olarak kırmızı acı biber tüketmek ciddi oranda iştah keser ve yağ yakımını sağlar.

  Maurers Zayıflama Hapı: Maures de içeriği sayesinde tok tutucu özelliğe sahiptir. Her sabah kahvaltıdan yarım saat önce 1 adet Maurers Kapsül alarak gün içerisinde tok hissetmenizi sağlayabilirsiniz. Devamını oku

  Hangi Besinler Yağ Yakar?  maurersmaurers zayıflama hapımaurers kapsülyağ yakan besinlerbölgesel zayıflama
  Bölgesel zayıflama denince akla ilk olarak göbek ve basenler geliyor. Tükettiğimiz fazla yağların hepsi, göbeğimizde ve basenlerimizde birikerek sevmediğimiz bir görüntü oluşturuyor. Dilediğimizi giymemize engel olan bu yağlar, giderilmesi zor olan ama imkansız olmayan yağlardır. Maurers bölgesel yağ yakıcı özellik taşır ve yağlarınızı yakmanızda yardımcı olur. Ayrıca bölgesel zayıflama için yemeniz gereken besinler de vardır.

  Yumurta: Günde en az 2 adet haşlanmış(katı) yumurta yemeniz bölgesel yağlarınızdan kurtulmanız için yarar sağlayacaktır.

  Yoğurt: güçlü bir yağ yakıcıdır. Az yağlı yoğurdu günde 2 kase yemeniz yeterli olacaktır.

  Beyaz Et: Haşlanmış beyaz et, bölgesel yağlarınız için kurtarıcı olacaktır.

  Acı Biber: Kırmızıbiberin içindeki acı madde, kan dolaşımını hızlandırarak vücut ısısını arttırır ve yağ yakımını hızlandırır.

  Fasulye ve Yeşil Sebzeler: Kas yapımına yardımcı olur ve yağ yakmayı sağlar.

  Çam Fıstığı: Kas yapımına yardımcı olarak yağların yakılmasını sağlar.

  Yeşil Çay: Yağ yakıcı özelliği taşıyan önemli bir bitkidir. Ayrıca Maurers
  Zayıflama Hapı içeriğinde de bulunur.

  Kivi, Ananas, Greyfurt: Bu meyveler de yağ yakımında büyük önem taşırlar.

  Enginar, domates, brokoli, brüksel lahanası, maydanoz, ceviz, badem, zeytin, havuç, kereviz, salatalık, patlıcan, kıvırcık, kabak ve ıspanak gibi, bütün bu besinler de yağ yakıcı özelliğe sahiptirler.

  Yağ yakan besinlerden tüketmeye dikkat ettiğiniz sürece bölgesel yağlarınızdan kurtulmanız mümkün. Ayrıca her gün 1 adet Maurers Kapsül almanızı da öneriyoruz. Bölgesel yağlarınızdan kurtulmak için bu besinleri yemeye özen göstermeniz gerekmektedir. Göbek ve basenlerinizden kurtulmanız, özgüveninizi yerine getirecek ve yağlarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Devamını oku

  Maurers İle Yaşamak İçin Yiyenlerden Olun  maurersmaurers zayıflama hapıyağ yakıcı
  Yemek yemek hayatımızda yaşamamızı sürdürmemiz için gerekli bir durumdur. Hatta şu soru sık sık sorulur; ‘Yaşamak için yiyenlerden misiniz, yemek için yaşayanlardan mı?’ Bu soruya yemek için yaşıyorum diye cevap veren kişi sayısı çok az olsa da, ülkemizde kilolu insan sayısının fazlalığı bu duruma biraz ters düşüyor. Fazla kilo sahibi insanlara yakıştırılan yemek için yaşadıklarıdır. Sağlık, sosyal ve psikolojik olarak olumsuz yönde etki gösteren fazla kilolarımızdan kurtulmanın zor olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Aslında doğru ürünü doğru zamanda kullandıktan sonra hiçbir zorluk yaşamadan kilo verebilirsiniz. Maurers Zayıflama Hapı ile daha fit bir görünüme kavuşmak için yağlı besinlerden uzak durun.

  Nefes Almak Kadar Gerekli

  Hayatımıza devam edebilmemiz için vücudumuzun besine ihtiyacı vardır. Nefes almaya, su içmeye nasıl ihtiyacımız varsa yemek yemeye de öyle ihtiyaç duyarız. Diyetlerin hemen hepsi vücudunuzun ihtiyacı olan besinleri yememeniz, hayatınızdan çıkarmanız gerektiğini söyler. Halbuki aşırıya kaçılmadan yenilen yemeklerin her birindeki vitamine ihtiyacımız vardır. Birkaç basit yolla hem sağlıklı hem de kilo almadan öğünlerinizi hazırlayabilirsiniz. Öncelikle yediğiniz yemeklerdeki yağ oranını çok düşürmeniz gerekiyor. Çünkü vücut fazla yağı dışarı atmaz ve biriktirir. Biriktirdiği bölgeler ise genelde hareketsiz olan göbek ve basen bölgelerimizdir. Bundan dolayı yemeklerimizi pişirmeye yetecek kadar yağdan fazlası bize kilo olarak geri dönüş yapar. Maurers ise yağ yakıcı ve özelliği ile göbek ve basen bölgelerinizdeki yağları yakarak fit bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

  Yaşamak için yiyenlerden olun ve vücudunuz ihtiyaç duyduğu besin miktarından fazlasını yememeye özen gösterin. Örneğin yemek tabağınızı küçük bir tatlı tabağı ile değiştirin ve artık daha küçük tabakta daha az yemek yiyin. Günde 3 öğün ana, 3 öğün de ara olmak üzere 6 defa yiyin. Ara öğünleriniz meyve, salata gibi kalorisi düşür yiyecekler olmalı. Ana yemeklerinizde ise dikkat etmeniz gereken şey yavaş ve çok çiğneyerek yemek. Tabi bide yağ oranı düşük yemekler olmalı. Her sabah kahvaltıdan yarım saat önce 1 bardak su ile 1 adet Maurers Kapsül almanız yeterli olacaktır. Devamını oku

  Maurers Zayıflama Hapı Yorumları


  senem cavdar (02.04.2014, 05:03 - İzmir)
  Ben 1aydir bu urunu kullaniyorum ve 5kilo verdim metobolizmam yavas calismasina ragmen ve hic bir sikayetim olmadi terleme disinda ayrica urunun etkisimidir bilmem kendimi normalde oldugundan daha enerjik hissetmeye basladim.kullananlar icin tek tavsiyem urunun orjinal olduguna dikkat edin

  Editör cevabı: Merhaba Senem Hanım Güzel Yorumunuz için Teşekkür ederiz.
  Damla. A (26.09.2013, 16:07 - İzmir)
  Yaklasik 2 haftadir kullaniyorum dilimde ve agzimda yaralar cikti ve bende kabizlik yapti. Normal mi

  Editör cevabı: Merhaba Damla Hanım,
  hassas bir bünyeye sahipseniz bu tür yan etkileri görmeniz normaldir. Düzenli olarak kullanmaya devam ederseniz yan etkiler bir süre sonra ortadan kaybolacaktır.
  Saygılarımızla,
  maurerszayiflamahapii.com
  AYŞE YILDIRIM (20.08.2013, 07:30 - İstanbul)
  MERHABA BEN AYŞE BEN 7 GÜNDÜR KULLANIYORUM AMA HALA AYNI KİLODAYIM

  Editör cevabı: Merhaba Ayşe Hanım,
  Kullanmaya başladığınız andan itibaren kilo vermeyi beklemeniz doğru değildir. Bünyeniz ürüne geç tepki verebilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak kullanmaya devam edin. Kısa sürede etkisini göreceksiniz.
  Saygılarımızla,
  maurerszayiflamahapii.com
  memnune tunç (11.08.2013, 16:36 - Kahramanmaraş)
  maurersi 18 yaş altı kullana bilirmi ben 15 yaşındayım

  Editör cevabı: Merhaba Memnune Hanım,
  18 yaşını doldurmayan bireylerin kullanmasını önermemekteyiz.
  Saygılarımızla,
  maurerszayiflamahapii.com
  sıla (20.06.2013, 14:07 - Aydın)
  bende aldım 2 gundur kullanıyorum cıddı anlamda iştahsızlık yaşıyorum henüz 19 yasındayım kısırlıkdan falan söz ediliyor doğru mu?

  Editör cevabı: Merhaba Sıla Hanım,
  Maurers Zayıflama Hapı içerik açısından tamamen bitkisel bir ürün olduğu için kısırlık gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Düzenli olarak kullanmaya devam edin. Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.
  Saygılarımızla,
  maurerszayiflamahapii.com
  Maurers Zayıflama Hapıyla İlgili Tüm Yorumları Oku »

  Maurers Hakkında Yorum Yazmak İster Misiniz?


  Adınız Soyadınız:
  E-mail:
  Şehir:
  Yorumunuz:
   
  Uyarı!... Maurers bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden lidazayiflama.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.