• İştahın kesilmesine,
 • Metabolizmanın hızlanmasına
 • Yağların yakılmasına,
 • Göbek ve basen giderilmesine
 • Terleyerek kilo vermenize yardımcı olur.
 • Ağustos Ayı’nda Ağustos Diyeti ile Forma Girin  ağustos ayı diyetikilo vermekzayıflamakmaurerstermojenik yağ yakıcı
  Her ayın farklı bir diyet listesi olacağını biliyor musunuz? Prof. Dr. Ahmet Maranki’ye göre ayın çekim gücü kilo verme süreciniz üzerinde de oldukça etkili. Bu tezle Temmuz ve Ağustos Ayı’nın kilo vermeye en elverişli aylar olduğunu dile getiren Maranki, kilo sorunu olanları Ağustos Ayı Diyeti ile forma girmeye davet ediyor. Siz de bu ay uygulayacağınız 6 günlük diyet ile 5 kilo verebilir, vücudunuzdan zararlı toksinleri atabilirsiniz.

  Ayın Çekim Gücünden Yardım Alın

  Kozmik bilim ve bilinçle yaşam enerji kuramının kurucusu Ahmet Maranki, forma kavuşmak isteyenlere sunduğu Ağustos Ayı Diyeti ile bu ay gündeme gelen isimlerden biri. Tezine göre ayın çekim gücünün en yüksek olduğu günler uygulanacak detokslarla kısa sürede form ve sağlık kazanmak mümkün. Fazla kilo sorunu olanlara özel sunduğu Ağustos Ayı detoks programı, aynı zamanda sağlıklı yaşamak isteyenlere de çözüm sunuyor. Temmuz Ayı’nın kiraz olarak belirlenen detoks programı Ağustos Ayında karpuz olarak karşımıza çıkıyor.

  4-5-6-18-19-20 Ağustos Diyet Günleri!

  Maranki programına göre bu ay içinde uygulanacak diyetin günleri de önemli. Yapılan araştırmalarla ayın en çok çekim gücünün olduğu günler belirlenerek diyet günleri olarak tayin ediliyor. Bu ay en çok çekim gücü olan günler ise 4-5-6, 18-19-20 Ağustos günlerinde yapılıyor. Bu günler kozmik bilimde aydınlık dolunay olarak adlandırılıyor. Kozmik bilimine dayalı, ayın çekim gücünün en yüksek olduğu bu günlerde, tıpkı med-cezir gibi etki göstererek, vücuttan ödem atılmasına, boşaltım sistemi, kan ve karaciğer gibi organların hem dinlenmesi hem de temizlenmesine fayda gösteriyor. Ağustos Ayında uygulayacağınız bu diyet günlerinde de Maurers zayıflama hapı kullanmanız mümkün. Termojenik yap yakıcı etkisi ile daha etkili bir diyet süreci için Maurers zayıflama hapından yardım alabilirsiniz. Ağustos Ayı’nın belirlenen günlerinde uygulanan karpuz detoksu ise şöyle:

  Maranki Ağustos Ayı Karpuz Diyeti Listesi

  Kahvaltı: 3 bardak bitki çayı ve kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, kilosu 70 kg’dan çok olanlar ise 1 kg karpuz tüketmelidir.

  Öğle Yemeği: 3 bardak bitki çayı ve kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, kilosu 70 kg’dan çok olanlar ise 1 kg karpuz tüketmelidir.

  Akşam Yemeği: 3 bardak bitki çayı ve kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, kilosu 70 kg’dan çok olanlar ise 1 kg karpuz tüketmelidir. Devamını oku

  Bayramda Kilo Almamak İçin  bayramda beslenmekilo vermebölgesel yağmaurerstermojenik yağ yakıcı
  Geri sayım başladı. Tatilciler hazırlıklarını tamamladı. Bayramı sevdikleri ile birlikte geçirecek olanlar da bayram sofraları telaşında… Bayram gelenekleri arasında yer alan Bayram sofraları ile tehlike çanları çalıyor. En leziz ve en keyifli sofralar kilolarınıza yenilerini katmak için bekliyor. Bu leziz tehlike karşısında ne yapacaksınız? İşte önerilerimiz…

  Kahvaltıya Dikkat!

  Orucun ardından gelen bayram beraberinde beslenme yanlışlarını da getiriyor. İlk öğün olan kahvaltı sofraları zenginliği ile dikkat çekiyor. Bütün ailenin bir arada olduğu kahvaltı sofralarında sağlıklı beslenmek sizin elinizde. Yoğun hamur işi ve yüksek kalorili besinler yerine sağlıklı ve lifli gıdaları tercih edebilirsiniz. Eğer sofradaki menüyü seçmek sizin elinizdeyse, protein ve sebze ağırlık bir kahvaltı sofrası hazırlayarak bayramda sevdiklerine bir iyilik yapabilirsiniz. Eğer sofranın misafirlerinden biriyseniz; yumurta, peynir, domates, salatalık gibi hafif besinlerle bayram kahvaltınızı tamamlayabilirsiniz.

  Doyumluk Değil, Tadımlık!

  Bayramda yapacağınız her bir ziyaret yapılacak ikramlar anlamına geliyor. Geleneksel olarak yapılan bu ikramları geri çeviremiyorsanız; her birinin tadına bakarak da kilolarınızı koruma altına alabilirsiniz. Bu nedenle ev sahibine servis sırasında küçük bir porsiyon istediğinizi belirtebilir, ikramların tadına bakarak yetinebilirsiniz.

  Karbonhidrattan Uzak Durun

  Bayram denilince akla ilk gelenler börekler ve hamur işi ikramlar oluyor. Ancak bu besinler orucun ardından yeniden düzenlemeye çalıştığınız öğünlerinizde hem sağlık hem de kilo sorunu yaratabilir. Bu nedenle karbonhidrat alımına dikkat etmeniz büyük önem taşır. Hamur işi besinlerden olabildiğince uzak durmanız faydalı olacaktır.

  Açık Büfe Alarmı!

  Tatilcileri bekleyen açık büfe öğünler de kilo ve sağlık sorunlarına yol açabilen beslenme tarzı olarak karşımıza çıkıyor. Açık büfe tercihinizi de sebze ve lifli besinlerden yana kullanmanız tatil boyunca formunuzu korumaya yardımcı olacaktır. Elbette bu beslenme tarzı içine içecekleri de eklemeniz gerekir. Asitli ve alkollü içecekler yerine taze sıkılmış meyve suları ve sodaları tercih ederek form ve sağlık kazanabilirsiniz.

  Ara Öğün Şart!

  Tıpkı normal zamanlarda olduğu gibi bayramda da ara öğünler oluşturmanız gerekir. Ana öğünlerinizin arasına serpiştireceğiniz ara öğünlerle açlık hissinizi bastırabilir, ana öğünlerinizde daha az yiyerek doyabilirsiniz. Ara öğünler aynı zamanda metabolizmanızın hızlı çalışmasına yardımcı olarak daha fazla kalori tüketmenize de fayda gösterir.

  Bayramda da Maurers

  Bu bayram da Maurers zayıflama hapı kullanımına devam ederek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. İçerisinde termojenik yağ yakıcı özelliği ile bölgesel yağlarınızdan ve fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olan Maurers yardımı ile formda kalabilir, bayramda da hafif bir dünyanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Devamını oku

  Yaz Aylarında Kilo Kaybetmenin 7 Yolu  Maurersmaurers zayıflama hapıkilo verme yöntemlerikolay kilo verme
  Kışın rehavet dönemlerinde alınan kilolarla başınız dertte mi? Üzülmeyin yalnız değilsiniz. Kadınların &88’i kış dönemlerinde beslenme düzenine önem vermeyerek bu mevsimde kilo almaktan şikayetçidir. Bu nedenle ‘Diyet mevsimi’ olarak adlandırılan ilkbaharda yaz aylarının telaşı yaşanırken; bu iklimde diyet yapan her 10 kadından 7’si başarısız olarak, fazla kilolarının yaz aylarına da taşır. Ancak yaz aylarında umutlar henüz suya düşmedi! Yazın ortalarını yaşadığımız bugünlerde de iklimin de artılarını kullanarak kolay yoldan kilo kaybetmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız ‘Evet’ ise bu araştırmamız tam size göre…

  • Eğer kilo vermek istiyorsanız, doğru ve yeterli uyumak çok önemlidir. Bedeniniz uykusuz kaldığında yağ yakımın görev alan hormonlarınız yeterli ve aktif bir şekilde çalışamayacaktır. Bunun sonucunda da sağlıklı kilo verme süreciniz yavaşlar. Bu nedenle her gün en geç 00:00’da yatakta olmayı bir prensip haline getirin.

  • Kilo vermek amacıyla yapılan ilk değişikliklerden biri de beslenme düzeninden karbonhidratları çıkarmaktır. Tüm karbonhidratlar kötü değildir. Ayrıca vücudun enerjisi için karbonhidrata ihtiyaç vardır. Yani karbonhidratı hayatınızdan tamamen çıkarmayın, doğru karbonhidrat seçin. Yulaf ezmesi, kepekli makarna, bulgur gibi karbonhidratlar doğru tercihlerdir.

  • Kilo vermek demek; diyet yapmak ve lezzetsiz besinlerle beslenmek değildir. Elbette yediklerinizi belli bir disiplin altına alın ancak; hoşlanmadığınız tatsız, tuzsuz diyet ürünleri ile beslenmek zorunda değilsiniz. Diyet yaparken; dokusu, tazeliği ve tadı güzel olan besinleri seçin.

  • Baharatlı yiyecekler tüketin. Bu şekilde hem iştah kontrolü yapabilir, hem lezzetli besinlerle beslenmiş olursunuz. Tarçın gibi bitkiler tatlı isteğinizin önüne geçerken; acı biber gibi baharatlar da yağ yakıcı etki gösterirler. Bu şekilde beslenerek lezzet arayışına da girmezsiniz.

  • Sürekli diyet hali sıkıcı gelebilir ve kendinizi mutsuz hissetmenizi sağlayabilir. Bu nedenle kendinize bir ödül günü koyun. Çok fazla abartmadan bu ödül gününde sevdiğiniz bir pudingi ya da çok sevdiğiniz bir tatlıyı tüketebilirsiniz. Bu aynı zamanda size kilo verirken motivasyon sağlayacaktır.

  • Çevrenizde ‘Sen kilo veremezsin’, ‘Sen başaramazsın’ diyen kişilerden elinizden geldiği kadar uzak durun. Çünkü bu düşüncelerden etkilenebilirsiniz. Eğer uzak duramıyorsanız, onları bu konu ile ilgili kesin bir şekilde uyarın. Size negatif değil, pozitif insanlar gerekiyor, özellikle bu dönemde. Kendinizi umutsuz hissettiğiniz her dönemde o çok giymek isteyip de bir türlü giyemediğiniz elbisenizin içinde nasıl duracağınızı düşünün!

  • Maurers zayıflama hapı kullanarak da kolay ve hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. İçerisinde termojenik yağ yakıcı etkisi ile bölgesel yağlarınızdan kurtulmanıza ve kilo vermenize yardımcı olan Maurers, pek çok kadının zayıflama sırları arasında yer almaktadır. Siz de bu küçük ama etkili kapsüllerden yardım alabilirsiniz! Devamını oku

  İştahınızı Kontrol Altına Alın!  maurersmaurers zayıflama hapıtermojenik yağ yakıcıiştah kontrolü
  İştahınızı kontrol altına alamıyor, diyet yapmak istediğiniz halde bir türlü başlayamıyor musunuz? Üzülmeyin yalnız değilsiniz! Kilo sorunu olan her 100 kişiden 87’si sizinle aynı sorunu yaşıyor. Ancak beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeden de iştahınızı kontrol altına almanız mümkün. İşte basit kurallar…
  Meyve Tüketin: Özellikle yaz meyveleri içerdiği antioksidan ve liflerle en sağlıklı besinler arasında yer alıyor. Gün içinde her gün 3 porsiyon meyve tüketmeyi bir alışkanlık haline getirin. Ancak bunları öğünlerin hemen ardından değil, öğünlerinizin birkaç saat öncesinde yapın. Bu şekilde kan şekeri seviyeniz yükselecek ve sofraya çok aç bir şekilde oturmayacaksınız.

  Su İçin: Yemeklerden önce mutlaka bir bardak su içmeyi alışkanlık haline getirin. Su midenizde hacim kaplayarak daha az yiyerek doymanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda yediğiniz besinlerin kolay sindirilmesi işleminde de aktif olarak rol alacaktır.

  Yediklerinize Odaklanın: Yemek yerken televizyon seyretmek gibi alışkanlıklarınız varsa, çok yeme nedeniniz bu alışkanlıklarınız olabilir. Yapılan araştırmalar beyin görsel ve düşünsel olarak başka bir alanda çalışıyorsa, yemekte tokluk salgısını daha geç verir. Siz de bunun sonucunda daha çok yer ve kilo alabilirsiniz. Bu nedenle yemekte yalnızca yediklerinize odaklanın.

  Maurers Kullanın: Her gün düzenli olarak kullanacağınız Maurers zayıflama hapı iştah kontrolünüze yardımcı olacaktır. Gün boyu kendinizi daha tok hissedeceğiniz Maurers aynı zamanda kilo vermenize de yardımcı olacaktır. İçerisindeki termojenik yağ yakıcı özelliği ile bölgesel ve genel yağlanma sorunlarınızda; yağlarınızın parçalanarak vücuttan doğal yollarla atılmasına yardımcı olacaktır.

  Oturarak Yemek Yiyin: Ayakta yenilen yemeklerde daha geç doyduğunuzu anlarsınız. Bunun sonucunda da daha çok yemek yer ve daha fazla kalori alarak kilolarınıza yenilerini eklersiniz. Bu nedenle yemeklerinizi mutlaka oturarak yiyin.

  Yavaş ve Çok Çiğneyerek Yiyin: Beslenmek için kendinize zaman ayırın. En az 30 dakika yeme süresi ayırın. Bu süre içinde kendinizi beslenmeye odaklayın. Sofradan ne daha erken ne de daha geç kalkmayın. Küçük lokmalar halinde çok çiğneyerek besinlerinizi tüketin. Unutmayın; sindirimin ilk bölümü ağızda başlar. Bu yöntemle daha az kalori alarak tokluk hissi sağlamanız mümkün. Devamını oku

  Terlemek Zayıflatır mı?  terlemekterlemek zayıflatır mımaurerstermojenik yağ yakıcı
  Terlemek pek çok kişinin rahatsız olduğu bir vücut sıvısının dışarı atılması halidir. Peki terlemek kilo verdirir mi? Özellikle bu yaz günlerinde pek çoğumuzun en büyük problemlerinden olan terlemek aslında vücudumuzu forma sokmanın en doğal ve en kolay yolu mu? İşte bütün merak ettiğiniz soruların yanıtları…

  Neden Terleriz?

  Vücut ısısını dengeleyen metabolizma terleyerek vücut ısısını düşürmeye yardımcı olur. Bu nedenle terlemek vücut için en önemli etkilerden biridir. Terlemek vücudun doğal serinletici mekanizması olarak devreye girer ve vücudunuzdan daha yüksek bir ısıya maruz kaldığınızda vücut terleyerek kendini koruma altına alır. Terlemenin bir diğer nedeni de vücuda zararlı toksinlerin dışarı atılma işlemidir. Bu toksinler hücrelerin enerji üretimi sırasında ortaya çıkardığı toksinlerdir ve vücutta kalmaları hücrelerin doğal çalışma süreçlerine etki eder. Ancak terleyerek bu toksinlerden de kurtulmuş oluruz.

  Terlemek Zayıflatır mı?

  Terlemek vücutla ortam ısısı dengesini kurmaya yardımcı olur. Bu esnada metabolizma daha fazla ısı muhafaza etmek için daha fazla çalışır. Metabolizmanın bu denli çalışması daha hızlı çalışmasına yol açar. Bu da daha fazla kalori harcamanıza sebep olur. Vücut bu çalışması sırasındaki nerjiyi vücutta depolanan yağlardan karşılama eğilimi gösterir. Bu da zayıflamanıza yyol açar. Kısacası terlemek zayıflatır.

  Nasıl Daha Fazla Terleriz?

  Spor, egzersiz gibi aktivitelerin esas amaçlarından biri de terleyerek metabolizmayı hızlandırmak ve vücudu toksinlerden arındırmaktır. Bu nedenle spor ve egzersiz daha fazla terlemenize neden olur. Bilinen en yaygın yöntemlerden biri de saunadır. Sauna da terlemenize ve bunun sonucunda kilo vermenize yardımcı olur. Bir diğer alternatif yöntem de düzenli kullanana pek çok kişinin kilo vermesine yardımcı olan Maurers zayıflama hapıdır. Maurers zayıflama happının içinde bulunan termojenik yağ yakıcı bitkiler terlemenize yardımcı olarak vücudunuzda biriken yağların parçalanmasına ve ter yoluyla dışarı atılmasına yardımcı olur. Devamını oku

  Maurers Zayıflama Hapı Yorumları


  senem cavdar (02.04.2014, 05:03 - İzmir)
  Ben 1aydir bu urunu kullaniyorum ve 5kilo verdim metobolizmam yavas calismasina ragmen ve hic bir sikayetim olmadi terleme disinda ayrica urunun etkisimidir bilmem kendimi normalde oldugundan daha enerjik hissetmeye basladim.kullananlar icin tek tavsiyem urunun orjinal olduguna dikkat edin

  Editör cevabı: Merhaba Senem Hanım Güzel Yorumunuz için Teşekkür ederiz.
  Damla. A (26.09.2013, 16:07 - İzmir)
  Yaklasik 2 haftadir kullaniyorum dilimde ve agzimda yaralar cikti ve bende kabizlik yapti. Normal mi

  Editör cevabı: Merhaba Damla Hanım,
  hassas bir bünyeye sahipseniz bu tür yan etkileri görmeniz normaldir. Düzenli olarak kullanmaya devam ederseniz yan etkiler bir süre sonra ortadan kaybolacaktır.
  Saygılarımızla,
  maurerszayiflamahapii.com
  AYŞE YILDIRIM (20.08.2013, 07:30 - İstanbul)
  MERHABA BEN AYŞE BEN 7 GÜNDÜR KULLANIYORUM AMA HALA AYNI KİLODAYIM

  Editör cevabı: Merhaba Ayşe Hanım,
  Kullanmaya başladığınız andan itibaren kilo vermeyi beklemeniz doğru değildir. Bünyeniz ürüne geç tepki verebilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak kullanmaya devam edin. Kısa sürede etkisini göreceksiniz.
  Saygılarımızla,
  maurerszayiflamahapii.com
  memnune tunç (11.08.2013, 16:36 - Kahramanmaraş)
  maurersi 18 yaş altı kullana bilirmi ben 15 yaşındayım

  Editör cevabı: Merhaba Memnune Hanım,
  18 yaşını doldurmayan bireylerin kullanmasını önermemekteyiz.
  Saygılarımızla,
  maurerszayiflamahapii.com
  sıla (20.06.2013, 14:07 - Aydın)
  bende aldım 2 gundur kullanıyorum cıddı anlamda iştahsızlık yaşıyorum henüz 19 yasındayım kısırlıkdan falan söz ediliyor doğru mu?

  Editör cevabı: Merhaba Sıla Hanım,
  Maurers Zayıflama Hapı içerik açısından tamamen bitkisel bir ürün olduğu için kısırlık gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Düzenli olarak kullanmaya devam edin. Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.
  Saygılarımızla,
  maurerszayiflamahapii.com
  Maurers Zayıflama Hapıyla İlgili Tüm Yorumları Oku »

  Maurers Hakkında Yorum Yazmak İster Misiniz?


  Adınız Soyadınız:
  E-mail:
  Şehir:
  Yorumunuz:
   
  Uyarı!... Maurers bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden lidazayiflama.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.