• İştahın kesilmesine,
 • Metabolizmanın hızlanmasına
 • Yağların yakılmasına,
 • Göbek ve basen giderilmesine
 • Terleyerek kilo vermenize yardımcı olur.
 • Yaz Aylarında Kilo Kaybetmenin 7 Yolu  Maurersmaurers zayıflama hapıkilo verme yöntemlerikolay kilo verme
  Kışın rehavet dönemlerinde alınan kilolarla başınız dertte mi? Üzülmeyin yalnız değilsiniz. Kadınların &88’i kış dönemlerinde beslenme düzenine önem vermeyerek bu mevsimde kilo almaktan şikayetçidir. Bu nedenle ‘Diyet mevsimi’ olarak adlandırılan ilkbaharda yaz aylarının telaşı yaşanırken; bu iklimde diyet yapan her 10 kadından 7’si başarısız olarak, fazla kilolarının yaz aylarına da taşır. Ancak yaz aylarında umutlar henüz suya düşmedi! Yazın ortalarını yaşadığımız bugünlerde de iklimin de artılarını kullanarak kolay yoldan kilo kaybetmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız ‘Evet’ ise bu araştırmamız tam size göre…

  • Eğer kilo vermek istiyorsanız, doğru ve yeterli uyumak çok önemlidir. Bedeniniz uykusuz kaldığında yağ yakımın görev alan hormonlarınız yeterli ve aktif bir şekilde çalışamayacaktır. Bunun sonucunda da sağlıklı kilo verme süreciniz yavaşlar. Bu nedenle her gün en geç 00:00’da yatakta olmayı bir prensip haline getirin.

  • Kilo vermek amacıyla yapılan ilk değişikliklerden biri de beslenme düzeninden karbonhidratları çıkarmaktır. Tüm karbonhidratlar kötü değildir. Ayrıca vücudun enerjisi için karbonhidrata ihtiyaç vardır. Yani karbonhidratı hayatınızdan tamamen çıkarmayın, doğru karbonhidrat seçin. Yulaf ezmesi, kepekli makarna, bulgur gibi karbonhidratlar doğru tercihlerdir.

  • Kilo vermek demek; diyet yapmak ve lezzetsiz besinlerle beslenmek değildir. Elbette yediklerinizi belli bir disiplin altına alın ancak; hoşlanmadığınız tatsız, tuzsuz diyet ürünleri ile beslenmek zorunda değilsiniz. Diyet yaparken; dokusu, tazeliği ve tadı güzel olan besinleri seçin.

  • Baharatlı yiyecekler tüketin. Bu şekilde hem iştah kontrolü yapabilir, hem lezzetli besinlerle beslenmiş olursunuz. Tarçın gibi bitkiler tatlı isteğinizin önüne geçerken; acı biber gibi baharatlar da yağ yakıcı etki gösterirler. Bu şekilde beslenerek lezzet arayışına da girmezsiniz.

  • Sürekli diyet hali sıkıcı gelebilir ve kendinizi mutsuz hissetmenizi sağlayabilir. Bu nedenle kendinize bir ödül günü koyun. Çok fazla abartmadan bu ödül gününde sevdiğiniz bir pudingi ya da çok sevdiğiniz bir tatlıyı tüketebilirsiniz. Bu aynı zamanda size kilo verirken motivasyon sağlayacaktır.

  • Çevrenizde ‘Sen kilo veremezsin’, ‘Sen başaramazsın’ diyen kişilerden elinizden geldiği kadar uzak durun. Çünkü bu düşüncelerden etkilenebilirsiniz. Eğer uzak duramıyorsanız, onları bu konu ile ilgili kesin bir şekilde uyarın. Size negatif değil, pozitif insanlar gerekiyor, özellikle bu dönemde. Kendinizi umutsuz hissettiğiniz her dönemde o çok giymek isteyip de bir türlü giyemediğiniz elbisenizin içinde nasıl duracağınızı düşünün!

  • Maurers zayıflama hapı kullanarak da kolay ve hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. İçerisinde termojenik yağ yakıcı etkisi ile bölgesel yağlarınızdan kurtulmanıza ve kilo vermenize yardımcı olan Maurers, pek çok kadının zayıflama sırları arasında yer almaktadır. Siz de bu küçük ama etkili kapsüllerden yardım alabilirsiniz! Devamını oku

  İştahınızı Kontrol Altına Alın!  maurersmaurers zayıflama hapıtermojenik yağ yakıcıiştah kontrolü
  İştahınızı kontrol altına alamıyor, diyet yapmak istediğiniz halde bir türlü başlayamıyor musunuz? Üzülmeyin yalnız değilsiniz! Kilo sorunu olan her 100 kişiden 87’si sizinle aynı sorunu yaşıyor. Ancak beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeden de iştahınızı kontrol altına almanız mümkün. İşte basit kurallar…
  Meyve Tüketin: Özellikle yaz meyveleri içerdiği antioksidan ve liflerle en sağlıklı besinler arasında yer alıyor. Gün içinde her gün 3 porsiyon meyve tüketmeyi bir alışkanlık haline getirin. Ancak bunları öğünlerin hemen ardından değil, öğünlerinizin birkaç saat öncesinde yapın. Bu şekilde kan şekeri seviyeniz yükselecek ve sofraya çok aç bir şekilde oturmayacaksınız.

  Su İçin: Yemeklerden önce mutlaka bir bardak su içmeyi alışkanlık haline getirin. Su midenizde hacim kaplayarak daha az yiyerek doymanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda yediğiniz besinlerin kolay sindirilmesi işleminde de aktif olarak rol alacaktır.

  Yediklerinize Odaklanın: Yemek yerken televizyon seyretmek gibi alışkanlıklarınız varsa, çok yeme nedeniniz bu alışkanlıklarınız olabilir. Yapılan araştırmalar beyin görsel ve düşünsel olarak başka bir alanda çalışıyorsa, yemekte tokluk salgısını daha geç verir. Siz de bunun sonucunda daha çok yer ve kilo alabilirsiniz. Bu nedenle yemekte yalnızca yediklerinize odaklanın.

  Maurers Kullanın: Her gün düzenli olarak kullanacağınız Maurers zayıflama hapı iştah kontrolünüze yardımcı olacaktır. Gün boyu kendinizi daha tok hissedeceğiniz Maurers aynı zamanda kilo vermenize de yardımcı olacaktır. İçerisindeki termojenik yağ yakıcı özelliği ile bölgesel ve genel yağlanma sorunlarınızda; yağlarınızın parçalanarak vücuttan doğal yollarla atılmasına yardımcı olacaktır.

  Oturarak Yemek Yiyin: Ayakta yenilen yemeklerde daha geç doyduğunuzu anlarsınız. Bunun sonucunda da daha çok yemek yer ve daha fazla kalori alarak kilolarınıza yenilerini eklersiniz. Bu nedenle yemeklerinizi mutlaka oturarak yiyin.

  Yavaş ve Çok Çiğneyerek Yiyin: Beslenmek için kendinize zaman ayırın. En az 30 dakika yeme süresi ayırın. Bu süre içinde kendinizi beslenmeye odaklayın. Sofradan ne daha erken ne de daha geç kalkmayın. Küçük lokmalar halinde çok çiğneyerek besinlerinizi tüketin. Unutmayın; sindirimin ilk bölümü ağızda başlar. Bu yöntemle daha az kalori alarak tokluk hissi sağlamanız mümkün. Devamını oku

  Terlemek Zayıflatır mı?  terlemekterlemek zayıflatır mımaurerstermojenik yağ yakıcı
  Terlemek pek çok kişinin rahatsız olduğu bir vücut sıvısının dışarı atılması halidir. Peki terlemek kilo verdirir mi? Özellikle bu yaz günlerinde pek çoğumuzun en büyük problemlerinden olan terlemek aslında vücudumuzu forma sokmanın en doğal ve en kolay yolu mu? İşte bütün merak ettiğiniz soruların yanıtları…

  Neden Terleriz?

  Vücut ısısını dengeleyen metabolizma terleyerek vücut ısısını düşürmeye yardımcı olur. Bu nedenle terlemek vücut için en önemli etkilerden biridir. Terlemek vücudun doğal serinletici mekanizması olarak devreye girer ve vücudunuzdan daha yüksek bir ısıya maruz kaldığınızda vücut terleyerek kendini koruma altına alır. Terlemenin bir diğer nedeni de vücuda zararlı toksinlerin dışarı atılma işlemidir. Bu toksinler hücrelerin enerji üretimi sırasında ortaya çıkardığı toksinlerdir ve vücutta kalmaları hücrelerin doğal çalışma süreçlerine etki eder. Ancak terleyerek bu toksinlerden de kurtulmuş oluruz.

  Terlemek Zayıflatır mı?

  Terlemek vücutla ortam ısısı dengesini kurmaya yardımcı olur. Bu esnada metabolizma daha fazla ısı muhafaza etmek için daha fazla çalışır. Metabolizmanın bu denli çalışması daha hızlı çalışmasına yol açar. Bu da daha fazla kalori harcamanıza sebep olur. Vücut bu çalışması sırasındaki nerjiyi vücutta depolanan yağlardan karşılama eğilimi gösterir. Bu da zayıflamanıza yyol açar. Kısacası terlemek zayıflatır.

  Nasıl Daha Fazla Terleriz?

  Spor, egzersiz gibi aktivitelerin esas amaçlarından biri de terleyerek metabolizmayı hızlandırmak ve vücudu toksinlerden arındırmaktır. Bu nedenle spor ve egzersiz daha fazla terlemenize neden olur. Bilinen en yaygın yöntemlerden biri de saunadır. Sauna da terlemenize ve bunun sonucunda kilo vermenize yardımcı olur. Bir diğer alternatif yöntem de düzenli kullanana pek çok kişinin kilo vermesine yardımcı olan Maurers zayıflama hapıdır. Maurers zayıflama happının içinde bulunan termojenik yağ yakıcı bitkiler terlemenize yardımcı olarak vücudunuzda biriken yağların parçalanmasına ve ter yoluyla dışarı atılmasına yardımcı olur. Devamını oku

  Haftada 5 Kilo Vererek Forma Girin  Mehmet ÖzMehmet Öz diyet listesi5 kilo verdiren diyetmaurerszayıflama hapı
  Yaz geldi geçiyor, bayram kapıda, siz hala formda değil misiniz? Fazla kilolarınızdan kurtulmak için türlü diyetler, egzersizler ve sporları yapıp bir türlü kilo veremeyenlerden misiniz? Ya da aylara hatta yıllara dağılan fazla kilo eserinizden bir çırpıda kurtulmak isteyen sabırsızlardan mısınız? Hangi grupta olursanız olun, işte size harika bir öneri: 1 haftada 5 kilo vermeye ne dersiniz? Hayal değil gerçek… Dr. Mehmet Öz’ün hazırladığı bu diyet listesi ile 7yalnızca 7 günde 5 kilo vererek kısa sürede forma girebilirsiniz.

  Haftada 5 Kilo Zayıflamak İsteyenlere

  Zayıflamak başlı başına çok zor bir eylem farkındayız. Ancak imkansız değil! Özellikle Maurers gibi zayıflama haplarının da yardımıyla forma girmek şimdi çok daha kolay. İçerisindeki termojenik yağ yakıcı özelliği ile Maurers zayıflama hapı yardımıyla vücudunuzdaki yağlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Maurers kullanımı sırasında uygulayacağınız Dr. Mehmet Öz’ün haftalık diyet programı ile de 1 beden incelmeniz mümkün. Ancak diyet ve Maurers kullandığınız günlerde bol su içmeniz gerekir. Hem sağlığınız hem de daha sağlıklı ve hızlı kilo vermeniz için günde en az 2.5 lt su tüketmeniz gerekli. Eğer hazırsanız işte bir haftada 5 kilo vermenize yardımcı olacak diyet listesi…

  1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

  Kahvaltı
  Kahvaltıdan 30 dakika önce 1 kapsül Maurers.
  1 dilim kepekli ekmek
  1 tatlı kaşığı kadar çilek reçeli
  1-2 tane salatalık

  Ara Öğün
  1 tane meyve

  Öğle
  1 dilim tam buğday ekmek
  Haşlanmış et
  Domates
  1 kase yoğurt

  Ara Öğün
  1 bardak sade soda

  Akşam
  1 dilim kızartılmış ekmek
  Büyük kase az yağlı salata
  250 gr haşlanmış tavuk
  1 su bardağı kadar ayran Devamını oku

  Bu Yiyecekler Yağlarınızı Yakıyor!  yağ yakıcı yiyecekleryağ yakıcıyağ yakmakmaurers
  Vücutta biriken yağlar hemen hemen herkesin hayali… Kimi kollarından, kimi kalçalarından, kimi karnından kimi de bütün vücuduna yayılan yağlarından şikayetçi. Bu şikayetlerinden kurtulmak isteyen pek çok kişi, düşük kalorili diyetlerde çözüm bulmaya çalışıyor. Ancak uygulanması oldukça zor olan bu diyetler yarıda bırakılarak çözüme ulaştırmıyor. Kısa zamanda sonuç almak isteyenlerin uyguladıkları şok diyetler de aynı kadere ortak çıkıyor. Ancak zorlu diyetler uygulamadan da kilo verebilmeniz mümkün. Yağ yakıcı besinlerle vücudunuzda biriken yağlardan kurtulmanız mümkün. İşte bu besinler…

  Maurers: İçerisinde termojenik yağ yakıcı bitki özleri barındıran Maurers, kısa sürede fazla yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Her gün bir kapsül Maurers, yağ yakıcı özelliği ile hem bölgesel yağlarınızdan kurtulmanıza hem de kilo vermenize yardımcı olur.

  Süt: Kalsiyum bakımından zengin olan süt, metabolizmayı tetikleyerek vücutta yağ yakımına yardımcı olur. Elbette yağsız ya da az yağlı olarak tüketilmesi gerekir.

  Yumurta: B12 bakımından zengin olan yumurta vücuttaki yağların çözülmesinde de etkilidir. Metabolizma hızını artırmaya da yardımcı olan yumurta yağ yakan besinlerdendir.

  Yulaf: Lifli besinler arasında yer alan yulaf kan şekerinin düzenlenmesine yardımcı olur. Bu sayede daha geç acıkırsınız. Sık sık fazla kaloride beslenmemeniz de vücudunuzdan yağ yakmanız anlamına gelir.

  Mercimek: Mercimek demir deposu besinlerden biridir. Demir eksikliği metabolizmanın yavaşlamasına yardımcı olur. Mercimek vücudunuzdaki demir eksikliğini karşılayarak metabolizmanızın hızlanmasını sağlar.

  Keten Tohumu: Omega yağ asitleri bakımından zengin olan keten tohumu, yağ yakımını da hızlandıran besinler arasında yer alır. Devamını oku

  Maurers Zayıflama Hapı Yorumları


  senem cavdar (02.04.2014, 05:03 - İzmir)
  Ben 1aydir bu urunu kullaniyorum ve 5kilo verdim metobolizmam yavas calismasina ragmen ve hic bir sikayetim olmadi terleme disinda ayrica urunun etkisimidir bilmem kendimi normalde oldugundan daha enerjik hissetmeye basladim.kullananlar icin tek tavsiyem urunun orjinal olduguna dikkat edin

  Editör cevabı: Merhaba Senem Hanım Güzel Yorumunuz için Teşekkür ederiz.
  Damla. A (26.09.2013, 16:07 - İzmir)
  Yaklasik 2 haftadir kullaniyorum dilimde ve agzimda yaralar cikti ve bende kabizlik yapti. Normal mi

  Editör cevabı: Merhaba Damla Hanım,
  hassas bir bünyeye sahipseniz bu tür yan etkileri görmeniz normaldir. Düzenli olarak kullanmaya devam ederseniz yan etkiler bir süre sonra ortadan kaybolacaktır.
  Saygılarımızla,
  maurerszayiflamahapii.com
  AYŞE YILDIRIM (20.08.2013, 07:30 - İstanbul)
  MERHABA BEN AYŞE BEN 7 GÜNDÜR KULLANIYORUM AMA HALA AYNI KİLODAYIM

  Editör cevabı: Merhaba Ayşe Hanım,
  Kullanmaya başladığınız andan itibaren kilo vermeyi beklemeniz doğru değildir. Bünyeniz ürüne geç tepki verebilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak kullanmaya devam edin. Kısa sürede etkisini göreceksiniz.
  Saygılarımızla,
  maurerszayiflamahapii.com
  memnune tunç (11.08.2013, 16:36 - Kahramanmaraş)
  maurersi 18 yaş altı kullana bilirmi ben 15 yaşındayım

  Editör cevabı: Merhaba Memnune Hanım,
  18 yaşını doldurmayan bireylerin kullanmasını önermemekteyiz.
  Saygılarımızla,
  maurerszayiflamahapii.com
  sıla (20.06.2013, 14:07 - Aydın)
  bende aldım 2 gundur kullanıyorum cıddı anlamda iştahsızlık yaşıyorum henüz 19 yasındayım kısırlıkdan falan söz ediliyor doğru mu?

  Editör cevabı: Merhaba Sıla Hanım,
  Maurers Zayıflama Hapı içerik açısından tamamen bitkisel bir ürün olduğu için kısırlık gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Düzenli olarak kullanmaya devam edin. Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.
  Saygılarımızla,
  maurerszayiflamahapii.com
  Maurers Zayıflama Hapıyla İlgili Tüm Yorumları Oku »

  Maurers Hakkında Yorum Yazmak İster Misiniz?


  Adınız Soyadınız:
  E-mail:
  Şehir:
  Yorumunuz:
   
  Uyarı!... Maurers bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden lidazayiflama.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.